O nas

Fun2BeMum to marka dedykowana rodzicom preferującym noszenie dzieci w chuście, a także przyszłym mamom poszukującym komfortowej odzieży. Brak tego typu ubrań na polskim rynku zaowocował powstaniem naszej firmy.
 

Moda na noszenie dziecka w chuście lub nosidełku nie jest czymś nowym. Od zamierzchłych czasów tak właśnie kobiety nosiły swoje potomstwo, dopóki nie potrafiło poruszać się samodzielnie. Dziś doceniamy wygodę tego rozwiązania, ale też fakt, że dzięki temu maluch pozostaje blisko rodziców, co korzystnie wpływa na jego rozwój. Ta idea przyświeca nam podczas pracy.

Odzież od Fun2BeMum to doskonała jakość, która nie jest tylko frazesem. Materiały, które mają bezpośrednią styczność ze skórą muszą być naturalne i oddychające. Te wykorzystane do uszycia naszej odzieży przepuszczają powietrze i zapewniają całkowitą wygodę rodzicom i dzieciom, są im całkowicie przyjazne. Zadbaliśmy o każdy szczegół, tak by ułatwić noszenie dziecka z przodu lub z tyłu, jednak wciąż mamy głowę pełną pomysłów i nasza oferta będzie się poszerzać o nowe elementy i rozwiązania.